Nepilova 903/3
Praha 9 - Vysočany
Po - Pá: 08:00 - 21:00
So - Ne, svátek: 09:00 - 19:00 *
* Víkendy a státní svátky jsou za příplatek 1 000 Kč

Bělení zubů

Bělení zubů

Stomatologická klinika ArtStom v Praze (Česká republika) nabízí služby bělení zubů. Zveme všechny, kterým záleží na jejich zdraví a chtějí se stát šťastnými majiteli bělejšího úsměvu.

Proč tmavne zubní sklovina?

Moderní stomatologie identifikuje nejčastější příčiny ztmavnutí zubů.

  • Nedostatečná hygiena, která způsobuje hromadění plaku na zubech, který časem ztvrdne a ztmavne, což způsobí neatraktivní vzhled úsměvu.
  • Kouření. Škodlivé látky obsažené v cigaretách, které se usazují na sklovině, jí dodávají nažloutlý nádech, který se časem může změnit na hnědý.
  • Častá a nadměrná konzumace bobulovin, kávy, černého čaje, sycených nápojů a dalších produktů obsahujících přírodní barviva, která způsobují ztmavnutí skloviny.

Seznam příčin zabarvení zubů by mohl pokračovat, takže metody bělení zubů se mohou lišit.

Nabízíme vám skvělou příležitost navštívit naši kliniku, kde váš zubní lékař zjistí příčinu tmavnutí povrchu zubů a vybere nejbezpečnější způsob bělení zubů.

Co zahrnuje profesionální bělení?

Při první návštěvě zubního lékaře za účelem bělení zubů je pacient poučen o moderních metodách bělení zubů a nových technologiích pro změnu barvy skloviny. Poté zubař vyšetří ústa pacienta, aby posoudil stav a určil případné indikace a kontraindikace zákroku.

Bělení zubů vždy předchází ošetření dentální hygieny pomocí moderní technologie. Tato příprava je nutná k odstranění zubního plaku a kamene, aby nebránily pronikání speciálního bělícího gelu do zubní tkáně.

Bělení zubů v ArtStom

Na naší klinice nabízíme pacientům ordinační bělení zubů lampou PrevDent. Jedná se o obzvláště zdravý a účinný postup, který využívá systém nastavitelných poměrů peroxidu vodíku a nHAp. Díky tomu může odborník přizpůsobit sílu bělícího materiálu citlivosti zubů pacienta a účinnosti bělení.

Po nanesení bělícího gelu na sklovinu se zapne ledová lampa a nasměruje se na zuby pacienta. Bělení trvá 45-60 minut, poté se systém vypne a gel se odstraní. Aktivní kyslíková pěna aktivně působí na zuby, bělí je a obnovuje jejich přirozenou barvu.

Touto metodou lze zesvětlit zuby až o 9 odstínů za přibližně 2 hodiny. Během jedné návštěvy zubního lékaře však nesmí být provedeny více než tři ošetření. Ve většině případů je pacient spokojen s výsledky již po prvním sezení.

Na konci ošetření se na zuby nanese obnovující sérum PrevDen a pacientovi se doporučí dodržovat "bílou dietu" po dobu nejméně 48 hodin po ošetření.

Výhody bělení lamp

Bělení zubů za studena má tyto výhody

  • úplná absence bolestivých pocitů během zákroku;
  • bezpečnost metody pro sklovinu;
  • délka sezení je 1 hodina;
  • bělení zubů po dobu 6-12 tónů;
  • dlouhodobost dosaženého účinku, který trvá dva roky bez dalších zákroků.

Přijďte do zubní kliniky ArtStom. Od bělejšího úsměvu vás dělí jen pár kroků!