Nepilova 903/3
Praha 9 - Vysočany
Po - Pá: 08:00 - 21:00
So - Ne, svátek: 09:00 - 19:00 *
* Víkendy a státní svátky jsou za příplatek 1 000 Kč

O klinice

O klinice

Vítáme Vás na stránkách stomatologické kliniky v Praze «ArtStom»

Stomatologická ordinace «ArtStom» se nachází na Praze 9, pět minut chůze od stanice metra Vysočanská, a je tak dobře dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i autem. Na Sokolovské ulici můžete najít žluté navigační cedulky s uvedením směru. Pro pacienty je k dispozici vlastní uzavřené parkoviště, přímo před vchodem do stomatologické kliniky

Naše hodnoty

Doktoři

Léčbou pacientů se zabývají zubní lékaři úzkých oborů, každý z našich zubních lékařů má konkretní specializaci, díky tomu můžeme zaručit vysokou kvalitu léčby a minimální čekací dobu.

Proklientský přístup

Usměvavé recepční stomatologické ordinace «ArtStom» v Praze Vám s radostí nabídnou kávu Nespresso, zelený a černý čaj nebo filtrovanou vodu. Pro děti jsou připraveny různé omalovánky a barevné pastelky.

Široké spektrum služeb

Provádíme všechny typy stomatologických výkonů podle pravidel lékařského umění. Máme specializované stomatochirurgické oddělení.

Komfortní čekárna

V naší zubní ordinaci je k dispozici Wi-Fi připojení, rychlost internetu je 40 mb/s. Máme komfortní čekárnu se Smart LED TV Samsung a 250 kabelovou televizi s programy v češtině, slovenštině, angličtině a ruštině.

Jsme tu pro Vás

Provozujeme zubní pohotovost 13 hodin denně. Ošetřujeme akutní případy i o víkendu.

Prémiové služby

Naše zubní ordinace v Praze je vybavena nejmodernějším zařízením pro léčbu zubů – laserem Doctor Smile, systémem VDW Gold Reciproc, rentgenovými přístroji pro pořízení panoramatických snímků a digitálním rentgenem s výstupem obrazu na obrazovku přímo u zubního křesla.

 

4
Špičkové ordinace

Máme čtyři ordinace se špičkovým vybavením a klimatizací

30.000+
Hodin praxe

Minimální počet hodin praxe našich stomatologů

3.000+
Pacientů ročně

Ročně ošetříme více než 3 000 pacientů

1.000+
Implantací ročně

Každý den provádíme 5+ implantací pro české a zahraniční pacienty